Ubezpieczać czy nie

Gdybyśmy chcieli porównać się np. z Wielką Brytanią, to w ubezpieczeniach zwierząt jesteśmy bardzo daleko w tyle. Właściciele czworonożnych przyjaciół w Anglii uważają ubezpieczenie opieki weterynaryjnej za coś oczywistego. I to ma sens, sami płacimy za ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczamy nasze „najcenniejsze” rzeczy – samochody, domy, mieszkania. Pies czy kot to pełnoprawny członek rodziny i nieodłączny, wierny towarzysz, który zasługuje na najlepszą opiekę!
Ubezpieczenie psów i kotów cieszy się sporym zainteresowaniem również na zachodzie, tam takie polisy dostępne są już od kilkudziesięciu lat. Gdy zwierzak zachoruje jego właściciel staje przed wyborem, czy zapłacić kilkanaście tysięcy za leczenie, czy nie, a ubezpieczenie pomaga właśnie w takich sytuacjach i pozwala skupić się na tym, co wtedy najważniejsze - więź z pupilem i jego wsparcie.

Leczenie zwierząt naprawdę nie jest tanie i wie to każdy opiekun.
Koszty nieraz przewyższają domowy budżet, nawet w przypadku popularnych chorób, które można szybko zdiagnozować i wyleczyć.
Najczęstszymi dolegliwościami są problemy gastryczne, skórne i ortopedyczne, a leczenie biegunki lub wymiotów może kosztować nawet 1000 PLN.
Mniej częste, ale bardzo kosztowne są kontuzje. Złamanie z diagnozą, operacją i rekonwalescencją to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Podobnych przypadków można by wymienić wiele. Posiadacze polis PetExpert wiedzą, że mają zapewnioną ochronę, ponieważ PetExpert jako jedyne ubezpieczenie płaci za klientów bezpośrednio w gabinecie. Właściciel płaci tylko współpłatność w wysokości 10% (min. 300 zł) na miejscu.

Ubezpieczenie, które pokryje za Ciebie dużą część kosztów, pozwala Ci skupić się na swoim zwierzaku w trudnej sytuacji i nie martwić się kwestią pieniędzy.

Teraz może Ci się wydawać, że dasz radę i ubezpieczenie nie będzie konieczne. Ale uwierz nam, kiedy pojawia się problem, na zorganizowanie ubezpieczenia może być już za późno. Oczywiście ubezpieczenie nie może dotyczyć istniejącej wcześniej choroby lub urazu, a jedynie zdarzenia, które wystąpiło po przystąpieniu do ubezpieczenia i upływie określonego czasu.

To co najlepsze dla Twoich Ukochanych!

W tych trudnych chwilach chcemy uwolnić Cię od myśli i pytań typu: „Czy będzie nas na to stać?”, „Poczekajmy, może samo się wyleczy”, „Znowu będzie sporo kosztować, nie wiem, jak za to zapłacę”. Pomyśl o przyszłości i ubezpiecz swoich czworonożnych towarzyszy, bo dzięki ubezpieczeniu możesz zapewnić im najlepszą opiekę!