Kim i czym jest PetExpert

Kim jesteśmy

Jesteśmy miłośnikami psów i kotów. Każdy z nas ma w domu zwierzęcych członków rodziny. Dlatego z dumą możemy się pochwalić, że jesteśmy prawdziwymi znawcami potrzeb psów i kotów oraz ich troskliwych właścicieli.

Od dawna szukaliśmy wyjścia z trudnych sytuacji, gdy nasi czworonożni przyjaciele są chorzy lub po wypadku, tak aby zachować jak największy spokój i więź z pupilem oraz poświęcić mu pełną uwagę w potrzebie, zamiast zajmować się zbędną papierologią.

Nie byliśmy jednak przekonani do aktualnie dostępnych usług, dlatego połączyliśmy naszą wiedzę i kompetencje ze świata zwierząt z doświadczeniem ČSOB Pojišt'ovna w dziedzinie ubezpieczeń i znaleźliśmy własne rozwiązanie. Z radością informujemy, że możemy zaoferować pierwsze ubezpieczenie psów i kotów - przygotowane przez właścicieli dla właścicieli.

O ubezpieczeniu

Pierwsze ubezpieczenie dla psów i kotów oferowane przez pasjonatów zwierząt. Najważniejsze dla nas jest, aby chore lub ranne psy i koty otrzymały jak najlepszą opiekę weterynaryjną i maksymalne wsparcie ze strony swoich właścicieli.

Oddział weterynaryjny

Bardzo dobrze znamy i rozumiemy napięcie oraz stres, które towarzyszą nam w nieprzyjemnych sytuacjach. W takich momentach ważne jest poczucie, że po drugiej stronie jest ktoś z podobnymi doświadczeniami i również musiał sobie z nimi poradzić. Robimy wszystko, aby pomóc szybko, rzeczowo i bez dodatkowych zmartwień.

Czy masz konkretne pytanie, na które nie odpowiedzieliśmy tutaj? Jesteśmy do dyspozycji na czacie lub pod numerem telefonu: +48 22 600 73 20.