Najważniejsze twarze PetExpert

Derek J. Cummins, Współzałożyciel

Przez całe swoje życie Derek był otoczony zwierzętami, dorastając w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Dom pełen różnych pupili, na które składały się psy, koty, ptaki, a nawet wyszkolona w domu kaczka!

Jego kariera obejmuje ponad 25 lat pracy w międzynarodowych firmach technologicznych, w tym w branży ICT, telekomunikacyjnej, integracji systemów i rozwoju oprogramowania. W ciągu ostatnich 14 lat zajmował kilka stanowisk kierowniczych, w tym członka zarządu, dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu liderów branży technologicznej w Europie i Ameryce Północnej.

Pasjonat poprawy standardów w zakresie zdrowia zwierząt i niekończącej się chęci wprowadzania innowacji technologicznych, jest podekscytowany przyszłym rozwojem PetExpert na arenie międzynarodowej.

Jan Moravec, Współzałożyciel

Nie mógł tego pojąć, dlaczego w dzisiejszych czasach trzeba wypełniać długie formularze w firmach ubezpieczeniowych z informacjami, które od dawna są dostępne. Denerwował go fakt, jak nieskuteczne i długotrwałe są niektóre procesy i niesprawiedliwa sytuacja, w której znajduje się klient, czekając na werdykt dużej instytucji. Wiedział, że można to zrobić szybciej, lepiej i z większą godnością z punktu widzenia klienta. Połączył pasję do technologii i oprogramowania z potrzebną usługą, która faktycznie pomaga. W ten sposób powstało PetExpert - Ubezpieczenia dla psów i kotów.

Jego zadaniem jest sprawić, aby wszystko działało w najlepszy sposób, zwłaszcza w zakresie technologii (oprogramowania) i procesów.

Oczywiście, jest jeszcze jego kotka - Spotty, która czasem odgrywa rolę testerki, by sprawdzić jak wszystko powinno odbywać się w przypadku ubezpieczonego kota w placówce weterynaryjnej. Z naszych oberwacji wynika, że kompletnie jej to nie przeszkadza i cieszy się z uwagi lekarzy :)

Chcesz być częścią naszego zespołu? Napisz do nas na adres email: info@petexpert.pl.