Płatność za ubezpieczenie

Znajdź szczegóły płatności

Aby znaleźć swoje ubezpieczenie wpisz numer ubezpieczenia oraz (dla pewności) numer telefonu, który został podany przy zgłoszeniu do ubezpieczenia. Wpisz numer telefonu bez kodu kraju i bez spacji. Jeśli nie znasz któregoś z tych szczegółów, zadzwoń do nas pod numer: +48 22 600 73 20

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Metody płatności

Opłatę za ubezpieczenie można uiścić przelewem lub kartą płatniczą / kredytową. W przypadku płatności miesięcznych zachęcamy do ustawienia zlecenia stałego. Numer rachunku do płatności: PL57 1090 1665 0000 0001 5516 8245, w tytule przelewu prosimy wpisać numer ubezpieczenia.

Termin aktywacji ubezpieczenia oraz pobrania kolejnej składki

Przed terminem płatności wyślemy Ci przypomnienie (chyba, że została ustawiona płatność automatyczna). Jeśli nie chcesz otrzymywać takiego przypomnienia, napisz do nas na adres: info@petexpert.pl.

Płatność za ubezpieczenie jest wymagana w rocznicę zawarcia umowy (w przypadku płatności rocznej) albo tego samego dnia miesiąca, w którym zostało zawarte ubezpieczenie. Przed terminem płatności wyślemy przypomnienie. Jeśli nie chcesz otrzymywać tego powiadomienia, napisz do nas na adres email: info@petexpert.pl.

Jeśli nie otrzymamy płatności w terminie, wyślemy Ci wezwanie do zapłaty z pouczeniem, że brak zapłaty w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania, spowoduje wyrejestrowanie z ubezpieczenia oraz ustanie odpowiedzialności Ubezpieczyciela.