Frodo - napady padaczkowe

Chcielibyśmy podziękować firmie PetExpert za ogromne wsparcie w najtrudniejszym dla nas momencie. Kupiliśmy ubezpieczenie na wszelki wypadek, mając nadzieję, że nigdy nie będziemy go potrzebować, niestety kilka miesięcy później użyliśmy go i bardzo dziękujemy za pomoc.

W nocy 26 października nasze życie przewróciło się do góry nogami. Muszę przyznać, że była to najgorsza noc w moim życiu. O 23:00 obudził nas pierwszy atak Frodo. Przed 4 nad ranem przyszedł drugi napad i musieliśmy czuwać, ponieważ wydawało się, że napady przychodzą podczas naszego snu. Utrzymanie Frodo w spokoju i przytomności było nie lada zadaniem, ale udało nam się. Niestety, nasza klinika w Pilznie nie mogła znaleźć przyczyny napadów i zostaliśmy wysłani do kliniki Jaggy'ego w Pradze. Po wstępnym zbadaniu Frodika, zabrano go od nas na dalsza diagnostykę i kosztowny rezonans magnetyczny. Pod wieczór powiedziano nam, że jest to padaczka idiopatyczna, co było wiadomością, której się obawiałam. Frodo przetrwał noc bez ataku i następnego dnia zabraliśmy go do domu.
Dostał leki i walczymy, mamy nadzieję, że uda nam się uniknąć napadów. Powoli staramy się wrócić do normalnego życia, wprowadzamy zabawy, długie spacery, spacery z psimi przyjaciółmi, wycieczki samochodowe. Trzymajcie kciuki, żeby kolejne badania wypadły świetnie, żeby Frodo mógł normalnie żyć, nawet z lekami. 😊

Dziękujemy za refundację trudnych badań u najlepszych specjalistów. Polecamy PetExpert ze wszystkimi pakietami. 😊