Jaskier - nasz nowy klient

Witamy naszego nowego podopiecznego - Jaskierka 💜💚
Jego historia zaczyna się od Lemurki - kotki, która złamała łapkę podczas zabawy. W związku z chorobami współistniejącymi oraz ze względu na wiek leczenie trwało długo, a koszty rosły z każdym dniem. Kotka swoje ostatnie dni spędziła z kochającymi Opiekunami w domu, a po jej odejściu Opiekunowie postanowili dać dom jeszcze jednemu kociakowi i wybrali właśnie jego. 🤩
🐈‍⬛Jaskier to "adopciak", który bardzo źle znosił pobyt w schronisku - chorował przewlekle na koci katar, nie jadł, nie dogadywał się z innymi kotami, był lękliwy i uciekał przed ludźmi. Jego życie odmieniło się w nowym domu, gdzie otrzymał ogrom troski i miłości. ❤️ Dostał swój pokój, aby zapoznać się z otoczeniem, a później z pomocą Opiekunów oswoił się z domownikami.
"Bardzo chętnie bawi się zabawkami, przesiaduje na oknie patrząc na sikorki odwiedzające karmnik, a jak akurat nie ma sikorek, to ogląda na tablecie ryby i ptaki. (..) Spokój, przewidywalność, brak dużej liczby innych kotów (nasz drugi kot jest starszy i spokojny) – te warunki sprawiły, że Jaskierek na nowo rozkwita. Wygląda teraz jak piękna, dorodna, czarna puma." - opowiada nam Opiekun Jaskierka.
Opiekunowie, mając w pamięci koszty związane z leczeniem Lemurki, ubezpieczyli Jaskierka niemalże od razu po przywiezieniu ze schroniska.

Cały zespół PetExpert życzy dużo zdrówka Jaskierkowi 💚💜😻