Korzyści wynikające ze współpracy z PetExpert

W trosce o dobro i zdrowie Waszych pupili do naszej sieci partnerskiej wybieramy placówki, które podzielają nasze wartości. Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do usług najwyższej jakości, nowoczesnej diagnostyki oraz leczenia uzupełniającego urazów i chorób w ramach refundacji ubezpieczenia w zakontraktowanej sieci. Dobór odpowiedzialnych partnerów, którzy przestrzegają jasnych i zrozumiałych zasad, jest warunkiem długotrwałej stabilności ubezpieczeń PetExpert.

Proces rozpatrzenia wniosku ubezpieczeniowego za leczenie pupila jest prosty i szybki. Nie obciążamy naszych partnerów weterynaryjnych ani klientów zbędną papierologią. Nasz system wykonuje całą pracę samodzielnie po połączeniu z systemem praktyki weterynaryjnej. Następnie dokonujemy wypłaty z ubezpieczenia bezpośrednio na konto bankowe dostawcy opieki w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Dzięki ubezpieczeniu opiekun ma dostęp do najwyższej jakości usług weterynaryjnych, które nieraz przekraczają możliwości finansowe klienta. Udostępnienie takiej opieki oznacza większy komfort dla zwierzęcia i jego właściciela. Oprócz przestrzegania zaleconego planu leczenia, warunkiem ubezpieczenia jest konsekwentna profilaktyka. Najlepiej przeprowadzić ją w jednej z naszych placówek partnerskich, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do wszystkich informacji na temat Twojego zwierzaka. Profilaktyka nie jest objęta ubezpieczeniem. Klient może przygotować ubezpieczenie za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Partnerzy lub osoby zainteresowane mogą skontaktować się z Pawłem Biskupem (tel. 577 775 886), Natalią Rosikoń (tel. 577 770 383), Patrycją Karp (tel. 577 779 026), Anitą Morkowską (tel.577 772 420). Można również wysłać wiadomość e-mail na adres info@petexpert.pl lub wypełnić formularz:

Dziękujemy. Twoje pytanie zostało zapisane.
Przepraszamy, coś poszło nie tak. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 600 73 20.